نمایش نتایج: از 1 به 3 از 3

موضوع: احساس ناراحتی و افسردگی

819
  1. بالا | پست 1

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    32016
    تشکـر
    0
    تشکر شده 0 بار در 0 پست
    میزان امتیاز
    0

احساس ناراحتی و افسردگی

سلام من خانم 29 ساله هستم و متاهل یه مدته که خیلی احساس افسردگی میکنم نه اینکه گریه کنم یا خوش رو نباشم فقط تو دلم شاد نیستم اصلا... دلیلشو نمیدونم اما کلا انگیزه زندگیم خیلی کم شده و هرروز که از خواب بیدار میشم بجای حس خوب همش با خودم میگم که چی بشه... مهندسم و شرایط کاری خوبی نداشتم گفتم شاید ادامه تحصیل حالمو خوب کنه ارشدم شرکت کردمو یه دانشگاه خوب قبول شدم اما بهتر که نشدم بدترم شدم بنظرم زندگی کلا بی هدفه اعتقادای مذهبیم بشدت افت کرده و خیلی از اعتقادات قبلمو مسخره میدونم... حتی به بچه دار شدنم فک نمیکنم همش حس میکنم بچه دار شدن خودخواهیه که یه آدمو وارد این دنیا کنیم نسبت به آینده بدبینم خلاصه ازون آدمی که شور زندگی داشت و رویا پروز بود خبری نیس. برای کمک به راهنمایی باید اضافه کنم که با همسرم هیچ مشکلی ندارم شکر خدا همه این حسا منشا درونی داره بشدت یه خلا بزرگ رو در خودم حس میکنم من معمولا آدمیم که میتونم حال خودمو خوب کنم اما جدیدا خیلی زود برمیگردم به همون ناراحتی و افسردگی و استرس.... ممنون میشم کمک کنید اگر ممکنه...

2. بالا | پست 2

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    8594
    تشکـر
    74
    تشکر شده 1,314 بار در 743 پست
    میزان امتیاز
    11

پاسخ : استرس و ناراحتی

نقل قول نوشته اصلی توسط nahaaal نمایش پست ها
    سلام من خانم 29 ساله هستم و متاهل یه مدته که خیلی احساس افسردگی میکنم نه اینکه گریه کنم یا خوش رو نباشم فقط تو دلم شاد نیستم اصلا... دلیلشو نمیدونم اما کلا انگیزه زندگیم خیلی کم شده و هرروز که از خواب بیدار میشم بجای حس خوب همش با خودم میگم که چی بشه... مهندسم و شرایط کاری خوبی نداشتم گفتم شاید ادامه تحصیل حالمو خوب کنه ارشدم شرکت کردمو یه دانشگاه خوب قبول شدم اما بهتر که نشدم بدترم شدم بنظرم زندگی کلا بی هدفه اعتقادای مذهبیم بشدت افت کرده و خیلی از اعتقادات قبلمو مسخره میدونم... حتی به بچه دار شدنم فک نمیکنم همش حس میکنم بچه دار شدن خودخواهیه که یه آدمو وارد این دنیا کنیم نسبت به آینده بدبینم خلاصه ازون آدمی که شور زندگی داشت و رویا پروز بود خبری نیس. برای کمک به راهنمایی باید اضافه کنم که با همسرم هیچ مشکلی ندارم شکر خدا همه این حسا منشا درونی داره بشدت یه خلا بزرگ رو در خودم حس میکنم من معمولا آدمیم که میتونم حال خودمو خوب کنم اما جدیدا خیلی زود برمیگردم به همون ناراحتی و افسردگی و استرس.... ممنون میشم کمک کنید اگر ممکنه...
    سلام

عزیز من در تعجبم از شما تحصیل کرده ها!!!!!!!!!!!!؟؟؟

گفته های شما دقیقا به مانند اینه که بنده عرض کنم و سوال کنم من به شدت دندون درد دارم , البته نوشابه و کیک خوردم ولی آروم نشد حالا باید چیکار کنم؟؟!!!!؟؟؟

عزیز شما افسردگی گرفتین بعدش گفتین حالا ادامه تحصیل میدم شاید خوب شد!!!!؟؟؟

کوتاه سخن :

افسردگی مثل سرما خوردگیست در روانشناسی نیاز به درمان داره گاهی مشاوره تنها و گاهی مشاوره+دارو بستگی به کیس داره . به یکی از همکاران حاذق مشاور خانم ما در شهر خود رجوع کنید.

موفق باشید

سپاس
    دکتر
    امضای ایشان
    وقتی که بدن فیزیکی بیمار شد باید به پزشک رجوع کرد

و وقتی که بدن روانی مجروح و بیمار شد باید به روانشناس رجوع کرد

3. بالا | پست 3

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    32016
    تشکـر
    0
    تشکر شده 0 بار در 0 پست
    میزان امتیاز
    0

پاسخ : استرس و ناراحتی

نمیدونم شاید شما درست میگید و به مشاوره نیاز دارم هروقت با دوستام حرف میزنم همه میگن مام همینیم باور کنید یه آدم با انگیزه خیلی وقته که ندیدم اگرم هستن آدمای خیلی گرفتارن که میخوان بخودشون امیدواری بدن... همین قضیه رو برام عادی تر کرده اما واقعا آزار دهندس بهرحال ممنون از پاسخگویی.

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)